توافق نامه

متن اين توافقنامه متعلق به موسسه "راوی رسانه بیست و چهار " که در ادامه متن با عنوان این مجموعه مشخص شده است و کليه حقوق انتشار آن محفوظ است و علاوه بر مفاد زير این مجموعه به عنوان يک سايت ايراني از قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران تبعيت مي نمايد. قواعد و قوانین زیر مربوط به شرایط عضویت و بهره برداری از نرم افزار "متل خوان" می باشد .

عضویت در نرم افزار "متل خوان" به معنی اطلاع کامل از متن و پذیرش شرایط آن است.

این مجموعه ميتواند هر قسمتي از نرم افزار و اين قرارداد را در هر زمان تغيير دهد. درصورتيکه در هر زماني با اين قرارداد مخالف بوديد ميتوانيد عضويت خود را از نرم افزار لغو نمایید.

شرایط استفاده:
استفاده برخلاف قوانین مدنی و رسمی داخلی کشور و در تضاد با حتمیات بین المللی تخلف به حساب می آید و در صورت دریافت گزارش تخلف با خاطی برخورد خواهد شد. این مجموعه گاهی براي اطلاع يافتن شما از مطالب مهم به شما اطلاع رسانی ميکند. شما بدينوسيله موافقت خود را با دريافت اينگونه پیامها اعلام ميداريد. این مجموعه ميتواند در صورت تخلف از قوانين، عضويت اعضاء متخلف را، اعم از کاربر عادی يا ويژه، مسدود یا حذف کند. این مجموعه خود را موظف به توضيح علت اين موارد نميداند. این مجموعه سرويس حاضر را به همان شکلي که هست و بدون هرگونه تعهدي ارائه ميکند. تمامی مطالب منتشر شده از سوی این مجموعه به منظور افزایش سطح آگاهی عمومی جامعه بوده و مسئولیت صحت محتوای منتشر شده بر عهده تامین کننده یا ارائه دهنده آن خواهد بود. این مجموعه در مورد عدم قطع شدن، خالي از اشکال بودن نرم افزار، رفع اشکالات يا تطابق آن با نيازهاي کاربران تعهدي ندارد. نرم افزار از قسمت پشتيباني برخوردار است ولي هيچگونه تعهدي نسبت به سرعت پاسخگوئي، عدم پاسخگوئي به سوالات و غيره به علت حجم تماسها نخواهد داشت. خدمات پشتیبانی براي کمک به اعضاء ارائه ميگردد و فقط شامل مسائل فني و کاري مربوط به نرم افزار و اهداف آن ميگردد. تمامی کاربران باید بدانند هرگونه مطلب(متن، عکس، صوت، ویدئو) منتشر شده توسط آنها که به صورت عمومی و قابل مشاهده برای دیگران منتشر شده باشد، در دسترس دیگر کاربران قرارخواهد گرفت و حق هرگونه اعتراضی را در این خصوص از خود سلب مینمایند. تمامی کاربران تایید می نمایند اطلاعات مورد نمایش آنها در نرم افزار بر روی هر سخت افزاری که امکان نصب نرم افزار روی آن وجود دارد، نمایش داده شوند. این مجموعه هیچ گونه مسئولیتی در خصوص هزینه های استفاده از تلفن همراه، ارسال و دریافت پیامک، اتصال به اینترنت و غیره نخواهد داشت و کلیه هزینه های مربوطه بر عهده کاربر میباشد. این مجموعه همواره آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات کاربران گرامی میباشد اما الزامی برای رعایت موارد اعلامی نخواهد داشت.

حقوق مالکیت معنوی:
استفاده از مطالب قرارگرفته بر روي اين نرم افزار "متل خوان" در جاي ديگر مجاز نميباشد و تنها در صورتی حق استفاده از مطالب نرم افزار را خواهید داشت که اجازه کتبی از این مجموعه دریافت کرده باشید.

اطلاعات شخصي افراد، عکس آنها و مطالب مربوط به آنها قابل استفاده در هر مکان ديگري بغير از نرم افزار "متل خوان" نيست و در صورت بروز شکایت، پیگرد قانونی خواهد داشت.

کليه محتويات نرم افزاري و ابداعات و طرحهاي نرم افزار "متل خوان" متعلق به اين مجموعه بوده و کليه حقوق آنها متعلق به اين مجموعه ميباشد.

اين مجموعه مجاز است به هر نحوي که بخواهد از مطالب قرارگرفته برروي نرم افزار که قانونا متعلق به شخص يا نشريه يا سازمان ديگري نباشد استفاده نمايد( مثلا آنها را بصورت برگزيده در قسمت ديگري از نرم افزار نمايش دهد.) استفاده از نرم افزار براي مقاصد تجاري يا تبليغات، بازاريابي و مانند آن ممنوع است. براي تبليغ روي نرم افزار ميتوانيد با تماس با قسمت پشتيباني از شرايط تبليغ روي نرم افزار مطلع شويد. در صورت مشاهده هرگونه تخلف از قوانين اين مجموعه ميتوانيد از طريق لينكهايي كه به همين منظور در بخشهاي مختلف نرم افزار قرارداده شده است، اقدام نماييد.

قوانین مربوط به کليه اعضا:
کاربران موظفند علاوه بر رعایت مقررات فعالیت در نرم افزار "متل خوان" از قوانین جرائم رایانهای پیروی نمایند.

کاربران موظف به انتخاب نام کاربری مناسب هستند.

کاربران موظفند اطلاعات حساب کاربری خود را دقیق و به روز نگه دارند.

هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد.

هر کاربر موظف است در هر زمان که شماره تلفن همراه خود را تغییر یا آن را غیر فعال نمود مراتب را در نرم افزار به روز نماید یا با شماره پشتیبانی تماس بگیرد.

کاربران می بایست از به کار بردن اسامی شامل مدیر - مدیر سایت - مدیر نرم افزار و اسامی مشابه چه به زبان فارسی و چه به زبان انگلیسی و قراردادن شماره موبایل به عنوان نام خودداری نمایید "زیرا در این صورت امکان استفاده از نرم افزار را نخواهید داشت" یا "توسط مدیر نرم افزار مسدود می شوید."

در صورتی که نام کاربری انتخابی مشابه نام کمپانی، شرکت، سازمان یا شخص حقوقی باشد مدیر نرم افزار مختار است در هر زمان نسبت به مسدودی یا حذف حساب کاربری اقدام نموده و موظف به ارائه توضیح نمیباشد.

کاربران تنها در صورتی می توانند با نام شرکت یا شخص حقوقی از امکانات نرم افزار "متل خوان" استفاده نمایند که مدارک موردنیاز را ارسال و اجازه کتبی از این مجموعه دریافت کرده باشند.

کاربران می توانند در صورتی که حساب کاربری به اشتباه مسدود یا حذف شده باشد بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایند.

پس از انجام بررسی های لازم، مدیر نرم افزار مختار است مجوز استفاده از نرم افزار را برای کاربر صادر یا از ورود او به نرم افزار جلوگیری نماید. اطلاعیه هایی که توسط تیم مدیریت بصورت موردی به اطلاع کاربران می رسد در حکم مقررات فعالیت در نرم افزار بوده و رعایت مفاد آن الزامی است.

بيان عقايد مختلف با احترام به اصول فکري و اخلاقي ديگران و با پرهيز از توهين و فحاشي مجاز ميباشد. بکار بردن کلمات و يا تصاوير خلاف شئونات اخلاقي و مذهبي و قراردادن هرگونه محتوای مربوط به پورنوگرافی، برهنگی، وقاحت و همجنس گرایی و انتشار هر نوع محتوا در رابطه با مصرف موادمخدر، مشروبات الکلی و ترویج افعال حرام و مخالف شرع مقدس اسلام ممنوع ميباشد. مطالب مستهجن، افترا آميز، دشنام و خارج از اخلاق و يا بي حرمتي به مقدسات فرهنگي و مذهبي در هيچيك از بحثهاي کاربران مجاز نخواهد بود. بيان جوکهايي که منجر به اهانت به هموطنان شود و يا جوکهاي زشت و خلاف شئونات اخلاقي مجاز نميباشد. از تهديد، اذيت و آزار، تجاوز وحمله به حقوق ديگران جداً خودداري نمائيد. پيشنهاد و يا تشويق به هر نوع فعاليت غير قانوني به دیگر کاربران، ترویج هر نوع کسب حرام و مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع ميباشد. مدیر نرم افزار مختار است در هر زمان نسبت به مسدودی، حذف یا معرفی متهمین و مجرمین و افراد سابقه دار به مراجع ذیربط اقدام نماید. ارسال پیامهای بازاریابی یا spam از طرف کاربران، تشکیل شبکه های هرمی و انجام اعمال بازاریابی غیرقانونی، در هر زمان ممنوع میباشد و پیگرد قانونی خواهد داشت. هرگونه اقدام در خصوص اختلال در عملکرد نرم افزار یا ایجاد اشکال در نحوه نمایش مطالب ممنوع میباشد و پیگرد قانونی خواهد داشت. از آنجائيكه اين نرم افزار اجتماعي،علمي، فرهنگي و هنري مي باشد هيچگونه بحثهاي سياسي و جنجال برانگيز، توهین به مقامات کشوری و سازمانها و مسئولین در آن مجاز نميباشد. کاربران مجوز جمع آوری اطلاعات دیگر اعضا را نخواهند داشت و مسئولیت هرگونه سوء استفاده های احتمالی از اطلاعات اعضا بر عهده این مجموعه نخواهد بود. استفاده از ربات های هوشمند در پروفایل ها و حسابهای کاربری اکیدا ممنوع می باشد و کلیه فعالیت هایی که همراه با انتشار ویروس، تروجان یا هرگونه برنامه مخرب دیگر باشند تخلف به حساب می آید. هرگونه تشویق دیگر کاربران یا کمک به آنها در نقض قوانین و مقررات این مجموعه ممنوع میباشد. کاربراني که نسبت به موارد فوق بي توجهي نمايند، از طرف مديریت نرم افزار مسدود یا حذف می شوند و با افراد خاطی طبق قانون برخورد خواهد شد.

قوانين تاييد عکس ها:
تصاوير پروفايل / تصاوير منتشر شده و غیره نباید جزء هر يک از موارد زير باشد:
ترسناک و رعب انگيز - دلخراش - غير اخلاقي - پوشش کم و نامناسب - مستهجن - عکس ديگران (ساير کاربران) – عکس با مضمون سياسي و مذهبي

قوانين پرداخت:
تمامی کاربران تایید می نمایند در صورتی که پرداختی از طریق نرم افزار انجام داده اند، کلیه قوانین و مقررات پرداخت الکترونیکی این مجموعه را پذیرفته اند.